Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, pelihuone.
Stockland Cairns Shopping Centre on lähistöllä
Stockland Cairns Shopping Centre ja Cazalys Cairns sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoitusliikkeestä. DFO Cairns sijaitsee 2,6 kilometrin ja Cazaly's Stadium (stadion) 4 kilometrin päässä tästä motellista.
Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Stockland Cairns Shopping Centre - 0.6 km / 0.4 mi Cazalys Cairns - 0.7 km / 0.5 mi DFO Cairns - 1.6 km / 1 mi Cazaly's Stadium - 3 km / 1.9 mi Barlow Park - 3.2 km / 2 mi Cairns Civic Theatre - 3.8 km / 2.3 mi Cairns Central Shopping Centre - 4 km / 2.5 mi Cairns Aquarium - 4.1 km / 2.6 mi Center of Contemporary Arts - 4.2 km / 2.6 mi Jute Theatre - 4.3 km / 2.6 mi Kick Contemporary Arts - 4.3 km / 2.6 mi St Monica's Cathedral - 4.3 km / 2.7 mi The Cultural Place - 4.4 km / 2.8 mi Cairns Esplanade - 4.5 km / 2.8 mi Cairns Golf Club - 4.5 km / 2.8 mi The preferred airport for Nightcap at Balaclava Hotel is Cairns, QLD (CNS-Cairns Intl.) - 10.1 km / 6.3 mi
Majoitusliikkeen ravintolan, Graziers Steakhouse, erikoisuuksiin kuuluu paikallinen keittiö. Käytössäsi on myös baari ja huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Maksullinen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen on saatavilla arkipäivisin kello 7.00–8.30.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Kuivausrumpu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Viihde
- Biljardi
- Pelihuone
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Hotellin pankkiautomaatti
- Huonepalvelu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Kahvi
- Kokoushuone
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Matkatavarasäilytys
- Mikroaaltouuni
- Myyntiautomaatit
- Pihapiiri
- Puutarha
- Silitysrauta
- Silitysvälineet
- Tallelokero
- Terassi
- Turvallisuus
- Vaatteiden säilytyspalvelu
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Lapset
- Lasten leikkipaikka
- Leikkipuisto
- Uima-altaat
- Leikkikenttä
- Baarit
- Baari
- Aktiviteetit
- Golfkenttä
- Golfkentälle alle 3 km
- Esteettömyys
- Ei pääsyä pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Hyvä
Perustuu 31 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hotellin tarjoamien palveluiden ansiosta
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 31
P
p0lly06
Warrnambool, Australia
19/10/2017
“Great Food kaunis pihvi”
Meillä oli onni vierailla Balaclava-hotellissa sen jälkeen, kun motelli-ravintolamme oli suljettu yön yli. Ruoka oli herkullista, pihvit olivat lempeitä, runsaasti ruokaa syömään itse asiassa jätimme ruokaa lautaselle.
4
497kymb
Adelaide, Australia
09/07/2018
“hyvää ruokaa ja viiniä”
Oli illallinen täällä perjantai-iltana kaveriporukalla. Viinien ja oluen valinta oli pieni mutta monipuolinen. Valikko oli kattava, annokset olivat hyvät koot ilman suuria. Vain kantelu oli päivän paahto - naudanliha, oli kovaa. Minä ja ystäväni oli savustettua lohosalaattia ja se oli herkullista, … lisää
M
Mary Jane C
14/12/2017
“Taloudellinen ja puhdas”
Tämä on vanhempi pohjakerroksen motelli, jossa on loistava pihviravintoloita samassa monimutkaisessa ympäristössä. On pokies mutta siististi tyylikkäästi piilossa. Furyhest puolella on suosittu pullo myymälä, mutta ei ääntä liikennettä pääsi huoneeseen. Huone oli tilava mutta nuhjuinen mutta erittä… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa