Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut, televisio julkisissa tiloissa.
Euroopan parlamentti on lähistöllä
Hotel Derby sijaitsee bisnesalueella, ja Euroopan parlamentti ja Pyhän Mikaelin katedraali 10 minuutin ajomatkan päässä. Belgian kuninkaalliset taidemuseot sijaitsee 3,7 kilometrin ja Soitinmuseo – Old England -rakennus 3,7 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Cauchien talo - 0,4 km / 0,2 mi Autoworld-museo - 0,5 km / 0,3 mi Kuninkaallinen sotahistoriamuseo - 0,5 km / 0,3 mi Kuninkaallinen taiteen ja historian museo - 1 km / 0,6 mi Euroopan komission päämaja - 1,3 km / 0,8 mi Albert Borschette Conference Centre - 1,4 km / 0,9 mi Euroopan parlamentti - 2 km / 1,2 mi Concert Noble - 2,1 km / 1,3 mi Luonnontieteellinen museo - 2,1 km / 1,3 mi Parlamentarium - 2,1 km / 1,3 mi Place du Luxembourg - 2,1 km / 1,3 mi Confederate Museum - 2,4 km / 1,5 mi Musee du Cinema - 2,5 km / 1,6 mi Flageyn kulttuurikeskus - 2,6 km / 1,6 mi Claridge - 2,6 km / 1,6 mi Lähimmät lentokentät ovat: Bryssel (BRU-Brussels) - 12,9 km / 8 mi Antwerpen (ANR-Antwerpenin kansainvälinen lentokenttä) - 49,3 km / 30,6 mi Charleroi (CRL-Brussels South Charleroi) - 62,8 km / 39 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Bryssel (BRU-Brussels).
Hotelli järjestää maksuttomat kutsut, joilla voit tavata muita hotellivieraita. Kutsut järjestetään päivittäin. Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin kello 6.30–9.30.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Kuivapesu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Viihde
- Kasino
- Pysäköinti
- Maksullinen pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Tupakointi kielletty
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Maksuton internet
- Palvelut
- Aamiainen huoneessa
- Faksi/kopiokone
- Herätyspalvelu
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Kokoushuone
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Matkatavarasäilytys
- Myymälät
- Parveke
- Postipalvelu
- Silitysvälineet
- Takka
- Terassi
- Turvallisuus
- Vaatteiden säilytyspalvelu
- Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Lapset
- Kehto
- Baarit
- Baari
- Kahvi / tee yleisissä tiloissa
- Ravintolat
- All inclusive
- Buffet-ravintola
- Buffetaamiainen
- À la carte -ravintola
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Aktiviteetit
- Golfkenttä
- Pöytätennis
- Esteettömyys
- Pistekirjoitus hississä
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Epävarma? Katso muita majoituksia kaupungissa Brysselin
Katso kaikki majoitukset kohteessa Brysselin
Hyvä
Perustuu 141 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Brussels
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 141
F
FrancescoM1279
14/09/2019
“Täydellinen hotelli”
Hei kaikki, Olen ollut erittäin onnellinen siitä, että olen ollut tässä hotellissa. Kaverit ja naiset ovat erittäin ystävällisiä ja auttavat sinua paljon kaikissa ongelmissa. Hotelli puhdistetaan ei löydy tahroja moquetteista, siinä ei ole ilmastointilaitetta, mutta se ei ole ongelma, koska Belgias… lisää
M
Mark G
Northwich, Yhdistynyt kuningaskunta
19/06/2019
“Yllättävän hyvä”
Olin hieman huolissaan lukemalla muita arvosteluja, mutta tämä osoittautui pieneksi helmiä suureksi nopeudeksi (100 € ish illalla aamiaisella). Vastasin vastaanottoon erittäin ystävällisen ja avulias chapin kanssa, ja minulla oli mahdollisuus tarkistaa ennen keskipäivää. Huone, jonka sain, oli ylim… lisää
M
Maka I
Tbilisi, Georgia
18/11/2019
“Keskimääräinen hotelli”
Olin Brysselissä liiketoimintaa varten ja hotelli sijaitsi 8 minuutin kävelymatkan päässä paikastani. Yhden hengen huone, jossa yöpyin, oli erittäin pieni, johon tuskin pystyin sijoittamaan matkalaukkuani. Aamiainen oli yksinkertainen, mutta kahvi oli tuoretta ja herkullista. Henkilökunta oli eritt… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa