Habitaciones Premium Finca La Casona

Habitaciones Premium Finca La Casona

Aikuinen alkaen asti

/yö

#{ forfait.selected_ff_days } päivän hissilippu

Hotelli + hissilippu

kokonaishinta yö kokonaishinta yölle

Pahoittelumme, tässä kohteessa ei ole vapaita huoneita alkaen #{querystring.check_in} asti #{querystring.check_out}.

Habitaciones Premium Finca La Casona

San Rafael - Calzada S/N Katso kartta

Suosituimmat palvelut:

logo-logitravel

Miksi suosittelen tätä majoitusta?

Katso lisää
map

Katso kartta

Erittäin suosittu kohde!

3 majoitusta on varattu viimeisten 15 minuutin aikana kaupungista San Rafael

Turistimaksu / per henkilö per yö ei sisälly lopulliseen varauksen hintaan ( maksetaan hotellissa)

Ei sisälly: Turistimaksu #{localTaxes.tax_percent}% lopulliseen varauksen hintaan (maksetaan hotellissa)

Tallenna kustannusarvio

Lähetämme sinulle kustannusarvion sähköpostitse ja voit tarkastella sitä myös omasta profiilistasi verkkosivuillamme. Sinun täytyy vain täyttää seuraavat tiedot

Viimeisimmät mielipiteet hotellista

5,6 Hyvä
Arvostelut 2,8 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

Hyvä

Perustuu 90 asiakaspalautteet

Arvostelut 4,3 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

Sijainti

Arvostelut 3,2 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

Hiljaisuus huoneessa

Arvostelut 3 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

Huoneet

Arvostelut 3,3 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

Palvelu

Arvostelut 3,2 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

Hinta - Laatu

Arvostelut 3,4 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

Siivous

Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa San Rafael

Näytetään 2 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 90

S

Somerset46

Somerset

06/06/2015

Arvostelut 4 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

“Really lovely two bedroom suite with lovely furniture”

We arrived at 9.30 at night and couldn't find how to get in, we phoned but the chap didn't speak any English, our Spanish isn't any good over the phone, I was trying to call Booking.com who we booked through when my husband managed to speak with another chap in French which worked out fine. We got… lisää

I

Ilja_Muc

München, Saksa

30/09/2015

Arvostelut 3 Yli 5 TripAdvisor asiakkaat

“Average hotel with a huge yard - nice for kids”

La Casona is, apparently, the only hotel in San Rafael. We stayed at the hotel for two nights, before and after the wedding of our friends who live nearby. If I had the option to rate the hotel as "good", somewhere inbetween "very good" and "average", this is what I would go for. Located in a rat… lisää

Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa

8

Erittäin hyvä

Perustuu 1 asiakaspalautteet

Palvelu: 7

Siivous: 9

Huone: 9

Sijainti: 6

Aamiainen: 6

Hinta/Laatu: 9

#{item.note}

#{item.note}

#{item.note}

#{item.user}

Päivämäärä: #{item.date}

Arvostelujen moderoinnin keskeiset ominaisuudet

Loukkavaan kielen havaitseva automaattinen järjestelmä. Jos loukkaavaa kieltä havaitaan, arvostelua ei julkaista. Jos omistaja tekee ilmoituksen jostakin arvostelusta, arvostelu arvioidaan uudelleen ja jos arvostelussa ei noudateta sisältöä koskevia sääntöjämme, se poistetaan.

Matkustajien antamien arvostelujen keräämiseen liittyvät kriteerit

Palattuaan meiltä varatulta matkalta asiakas saa sähköpostin, jossa häntä pyydetään arvostelemaan kunkin varatun palvelun eri näkökohtia. Järjestelmä sallii varauksen haltijan täydentää tätä arvostelua, ja sitä voi täydentää vain kerran.

Milloin arvosteluni ilmestyy sivustolle?

Arvostelujen näkymiseen sivustollamme menee yleensä alle 24 tuntia. Prosessi voi pitkittyä, jos moderaattoritiimimme joutuu tarkastelemaan arvostelua tarkemmin.

Kuinka pitkään arvosteluni näkyy?

Kun arvistelusi on julkaistu, se näkyy automaattisesti arvosteluyhteenvedossa. Jos arvosteluasi pidetään merkittävänä (sisällön määrän ja laadun perusteella), koko arvostelusi näkyy. Arvostelu ei tule näkyviin tai katoaa järjestelmästä, jos käytetään loukkaavaa kieltä tai jos arvostelusta tehdään ilmoitus.

Voinko saada palkkion arvostelustani?

Et voi. Poistamme arvostelut, jotka on kirjoitettu vastineeksi henkilökohtaisista palkkioista, kuten lahjoista, palveluista tai rahasta.

Voiko arvostelua muokata?

Ei voi. Kun arvostelu on kirjoitettu, sitä ei voi muokata. Jos haluat poistaa arvistelun, voit pyytää sen poistamista, eikä kyseistä arvostelua voi julkaista uudelleen.

Näkyykö arvosteluni muilla verkkosivustoilla tai julkaisuissa?

Kun jäsentemme kirjoittamat arvostelut on julkaistu kokonaan tai osittain, niitä voidaan käyttää joillakin kumppanisivustoillamme tai mainosmateriaaleissa yleensä.

Jos kirjoitan arvostelun palvelusta, voitteko te ottaa minuun yhteyttä siihen liittyen?

Emme voi, koska arvostelun kohteena olevan varauksen haltijan henkilötietoja ei jaeta palveluntarjoajalle, josta arvostelu tehdään. Näytetyissä merkittävissä arvosteluissa näkyy vain omistajan nimi, joten mikään palveluntarjoaja ei voi millään tavalla ottaa yhteyttä arvostelun haltijaan.

Tietoja majoituksesta

Kuvaus

Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkotenniskenttä, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, televisio julkisissa tiloissa ja piknikalue.

Miten päästä sinne

San Rafael - Katso kartta

Kaupungissa El Espinar

Habitaciones Premium Finca La Casona sijaitsee 25,5 km kohteesta Real Monasterio de San Lorenzo de El Escorial ja 12,8 km kohteesta Club de Golf Los Ángeles de San Rafael. Forestal Park Madrid-Guadarrama sijaitsee 14,5 kilometrin ja Valle de los Caídos 22 kilometrin päässä tästä hotellista.

Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Club De Golf Los Angeles De San Rafael - 12.8 km / 8 mi Forestal Park Madrid-Guadarrama - 14.5 km / 9 mi Valley of the Fallen - 22 km / 13.7 mi Church of San Sebastian - 23.6 km / 14.6 mi Royal Palace of Riofrio - 23.6 km / 14.7 mi Auditorio San Lorenzo de El Escorial Theater - 25 km / 15.5 mi Church of San Bernabe - 25.2 km / 15.6 mi Prince's House - 25.3 km / 15.7 mi Royal Monastery of San Lorenzo de El Escorial - 25.5 km / 15.8 mi Friars' Garden - 25.6 km / 15.9 mi Aventura Amazonia Cercedilla - 25.8 km / 16 mi Parque Recreativo Las Berceas - 25.8 km / 16 mi Ducha de los alemanes - 25.9 km / 16.1 mi Ducha de los alemanes - 25.9 km / 16.1 mi Monumento al Cantero - 26 km / 16.2 mi The preferred airport for Habitaciones Premium Finca La Casona is Madrid (MAD-Adolfo Suarez Madrid-Barajas) - 79.5 km / 49.4 mi

Tilat ja palvelut

Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin kello 9.00–11.00.

Muut
Ilmastointi
Lämmitys
Lisäpalvelut
Hissi
Pesula
Pesulapalvelu
Siivouspalvelu
Vastaanotto
24 tunnin vastaanotto
Viihde
Animaatio
TV-huone
Pysäköinti
Pysäköinti
Pysäköinti lähialueella
Ulkopysäköinti
Kuljetus
Kuljetus
Kuljetus lentokentälle
Tupakoitsijat
Tupakointialue
Wifi
Ilmainen wifi
Palvelut
24-h kuntosali
Autonvuokraus
Disco
Huonepalvelu
Kausiluontoinen ulkouima-allas
Kokoushuone
Konferenssikeskus
Kuivausrumpu
Liikekeskus
Matkatavarasäilytys
Piknik-alue
Polkupyörien vuokraus
Puutarha
Retkien myyntipiste
Silitysvälineet
Terassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Yleiset kylpyhuonetilat
Lapset
Kehto
Lasten leikkipaikka
Lasten uima-allas
Lautapelejä lapsille
Leikkipuisto
Baarit
Baari
Kahvila
Ravintolat
Buffetaamiainen
Uima-altaat
Lasten allas
Kuntosali ja SPA
Kuntosali
Aktiviteetit
Pöytätennis
Tenniskenttä
Esteettömyys
Vammaisille tarkoitetut tilat
Vammaisten saavutettavuus
Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
Date de paiement : #{ depositTime }
Yleisasetukset
Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
Kasvi: #{floorNumber}
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Nos locations comprennent :
Frais énergétiques
Frais de nettoyage
Frais de gestion et taxes
lisää

Huomioitavaa

Détails de la caution

Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.

Lisätietoja

Avainten nouto

#{ keyCollection }

Numéro d'enregistrement touristique :

#{ registryNumber }

Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)

#{ nationalIdentificationCode }

Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut

Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit

katsoa tästä

  • San Rafael
  • None - None
  • 0 Aikuinen
  • 1 Huone