Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, televisio julkisissa tiloissa, kiertoajelu-/lippupalvelu.
Basilica di Santa Maria Maggiore lähellä
Hotel Principe Eugenio sijaitsee keskustassa, ja Colosseum ja Basilica di Santa Maria Maggiore 15 minuutin kävelymatkan päässä. Fontana di Trevi sijaitsee 2,6 kilometrin ja Espanjalaiset portaat 3,2 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Colosseum - 0,6 km / 0,4 mi Porta Maggiore - 0,7 km / 0,4 mi Basilica di Santa Maria Maggiore - 1,1 km / 0,7 mi Teatro dell'Opera di Roma - 1,5 km / 0,9 mi Via Nazionale - 1,6 km / 1 mi Thermae Diocletianin roomalaisen kylpylän rauniot - 1,7 km / 1 mi Piazza della Repubblica - 1,7 km / 1 mi Constantinen kaari - 1,8 km / 1,1 mi Fontana di Trevi - 1,9 km / 1,2 mi Santa Maria della Vittoria - 1,9 km / 1,2 mi Tituksen kaari - 1,9 km / 1,2 mi Foro Romano - 2 km / 1,2 mi Palazzo Barberini - 2,1 km / 1,3 mi Trajanin markkinat - 2,1 km / 1,3 mi Espanjalaiset portaat - 2,2 km / 1,4 mi Lähimmät lentokentät ovat: Rooma (CIA-Ciampino) - 25,8 km / 16 mi Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentokenttä) - 29,2 km / 18,1 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentokenttä).
Maksuton buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin kello 7.30–10.00.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Vastaanoton pikkolopalvelu
- Viihde
- Pelihuone
- TV-huone
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Herätyspalvelu
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Parveke
- Retkien myyntipiste
- Silitysrauta
- Tallelokero
- Terassi
- Turvallisuus
- Vaatteiden säilytyspalvelu
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Lapset
- Kehto
- Lautapelejä lapsille
- Leikkipuisto
- TV-kanavia lapsille
- Baarit
- Baari
- Välipalabaari
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Esteettömyys
- Esteetön huone
- Pääsy pyörätuolilla
- Vammaisille tarkoitetut tilat
- Kieli
- Italian
- Ranskan
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Vastaanottovirkailijamme ovat monikielisiä
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 356 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hyvä siivouspalvelu
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 356
N
Navigator765288
06/10/2019
“Loistava”
Aamiainen oli hieno, huone oli erittäin siisti; puhdistettiin päivittäin. Myös dailhiin tuotiin uusia pyyhkeitä. Hotellin omistajat ovat ystävällisiä. Toinen plus on ilmastointi, joka on harvinainen 3 tähden hotellissa. Älä anna alueen syrjäyttää sinua, se on erittäin turvallinen, ja hotellien lä… lisää
J
Jenni H
Valkeakoski, Suomi
19/08/2018
“Hyvä perushotelli”
Toinen kerta samassa hotellissa. Hinta-laatusuhde toi neljännen tähden. Ystävällinen henkilökunta, erittäin siistit huoneet. Alue ei mitään parasta, mutta ei ole tarvinnut pelätä vaikka naisten kesken kuljetaan. Kävelymatka terminille, colosseumille n.20 minuuttia. Hotellin edestä kulkee ratikka, m… lisää
N
nic1318
Margate, Yhdistynyt kuningaskunta
29/09/2019
“En valittaisi. Keskimääräinen mutta mukava ja puhdas.”
Isäntä oli ok, ei epäystävällinen. Huone oli erittäin puhdas ja huone puhdistettiin päivittäin. Seinät eivät ole niin paksuja, että he herättivät aamulla yläkerran suihkun ja huomaamatta vieraat eivät sulje ovia hiljaa. Mutta oli todella hyvä nukkua ja mukavat ja puhtaat vuoteet. Aamiainen oli kesk… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa