Kuvaus
Hyödynnä polkupyörien vuokraus ja terassi. Tämän aamiaismajoituksen palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut.
Castel Sant'Angelo lähellä
OM2Rome sijaitsee keskustassa, ja Via Cola di Rienzo sijaitsee muutaman askeleen päässä ja Chiesa Valdese 10 minuutin kävelymatkan päässä. Korkein oikeus sijaitsee 0,9 kilometrin ja Castel Sant'Angelo 1,4 kilometrin päässä tästä aamiaismajoituksesta.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Via Cola di Rienzo - 0,1 km / 0,1 mi Chiesa Valdese - 0,4 km / 0,3 mi Korkein oikeus - 0,6 km / 0,4 mi Espanjalaiset portaat - 0,6 km / 0,4 mi Castel Sant'Angelo - 0,7 km / 0,4 mi Piazza del Popolo - 1 km / 0,6 mi Ara Pacisin alttari - 1 km / 0,6 mi Santa Maria del Popolo - 1 km / 0,6 mi Via del Corso - 1,1 km / 0,7 mi Piazza Navona Square - 1,1 km / 0,7 mi Via Condotti - 1,2 km / 0,8 mi Villa Borghese - 1,2 km / 0,8 mi Vatikaanin museot - 1,3 km / 0,8 mi Pantheon - 1,4 km / 0,9 mi Pietarinaukio - 1,4 km / 0,9 mi Lähimmät lentokentät ovat: Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentokenttä) - 29,9 km / 18,6 mi Rooma (CIA-Ciampino) - 35,9 km / 22,3 mi
Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksuton buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin kello 8.30–10.00.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Pesukone
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- Vahtimestaripalvelu
- Vastaanotto
- Viihde
- TV-huone
- Pysäköinti
- Maksullinen pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Pysäköintipalvelu
- Kuljetus
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit sallittu
- Tupakoitsijat
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Faksi/kopiokone
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Kokoushuone
- Kuivausrumpu
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Mikroaaltouuni
- Parveke
- Polkupyörien vuokraus
- Retkien myyntipiste
- Terassi
- Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Baari
- Kahvila
- Sisäbaari
- Välipalabaari
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Kieli
- Italian
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Vastaanottovirkailijamme ovat monikielisiä
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erinomainen
Perustuu 388 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Rome
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 388
A
Andrew C
10/12/2019
“Pieni, puhdas ja ystävällinen.”
Ihana pieni paikka vain muutaman minuutin kävelymatkan päässä Vatikaanista. Perheomisteinen ystävällinen ja yksinkertainen, mutta siisti majoitus. Erinomainen hinta isoilla yksinkertaisesti kalustetuilla, mutta mukavilla huoneilla. Pakollinen Roomassa.
V
valeriemtn
29/07/2019
“Palaamme takaisin!”
Meillä oli ihana oleskelu Om 2 Roomissa! Meitä otettiin vastaan erittäin ystävällisellä ja ammattimaisella tavalla. Kaikki selitettiin meille. Meillä oli huoneemme aikaisemmin kuin odotettiin! Erittäin mukava huone, ilmastointilaite, jääkaappi jne. ja erittäin siisti! Hyvää aamiaista! Hotelli sijai… lisää
S
Sound2007
Bristol, United Kingdom
02/07/2019
“Loistava sijainti”
Menin Roomaan mieheni kanssa juhlimaan vuosipäiväämme. Löysin tämän hotellin Thomas Cookin kautta. Emme halunneet tai tarvinneet liikaa poshia, pidämme asioita puhtaina ja toimivina, ja tämä hotelli on varmasti asettanut laskun. Lentimme FCO: han ja saimme Sitbusshuttlein, joka putosi meidät aivan … lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa