Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: polkupyörien vuokraus, ilmainen langaton internetyhteys.
Kaupungissa Osaka (Namba)
Kyocera Dome Osaka ja Osakan linna sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Osakan Kaiyukan-akvaario sijaitsee 12,4 kilometrin ja Universal Studios Japan® 15,5 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Nipponbashi - 0,1 km / 0,1 mi Kuromon Ichiban markkinat - 0,3 km / 0,2 mi Namban puistot - 0,5 km / 0,3 mi Namba Grand Kagetsu -teatteri - 0,6 km / 0,4 mi Osaka Prefectural Gymnasium (areena) - 0,8 km / 0,5 mi Zepp Namban konserttisali - 0,9 km / 0,5 mi Bunrakun kansallisteatteri - 0,9 km / 0,5 mi Doton Plazan ostoskeskus - 1 km / 0,6 mi Tsūtenkakun torni - 1 km / 0,6 mi Hozenji-Yokochon kuja - 1 km / 0,6 mi Namba Yasakan pyhäkkö - 1,1 km / 0,7 mi Osaka Shochikuza - 1,2 km / 0,7 mi Ebisun silta - 1,2 km / 0,7 mi Dotonborin Glico-mainos - 1,2 km / 0,7 mi Shinsaibashin ostoskeskus - 1,2 km / 0,7 mi Lähimmät lentokentät ovat: Osaka (ITM-Itami) - 19,1 km / 11,8 mi Kobe (UKB) - 43,9 km / 27,3 mi Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentokenttä) - 48,1 km / 29,9 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Osaka (ITM-Itami).
Anna Colors Coffee palvelee majoitusliikkeen asiakkaita. Aamiainen kuuluu hintaan.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Kuivapesu
- Kuivausrumpu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Viihde
- Myymälöitä hotellissa
- Tietokonehuone
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen nopea internetyhteys
- Ilmainen wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Palvelut
- Housuprässi
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Matkatavarasäilytys
- Myymälät
- Polkupyörien vuokraus
- Postipalvelu
- Tallelokero
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Baari
- Kahvi / tee yleisissä tiloissa
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Kuntosali ja SPA
- Hieronta
- Poreallas
- Aktiviteetit
- Polkupyörien vuokraus
- Esteettömyys
- Vammaisille tarkoitetut tilat
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 285 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hyvä siivouspalvelu
Näytetään 2 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 285
C
chi2md
Manila, Filippiinit
03/09/2019
“Hieman kävelymatka, mutta vastinetta rahoillesi”
Sijainti on Nipponbashi, jossa anime, manga, gundam, Yu gi oh unelmasi toteutuvat. Se on noin 15 minuutin kävelymatkan päässä Osakan namban asemalta. Tuli varhain, mutta ei saanut ilmoittautua, vaikka sitä olisi pyydetty aikaisemmin. Voit kuitenkin jättää matkalaukkusi. Vastaanoton vastaanottovirka… lisää
B
bundan
LA
09/12/2018
“Hyvä arvo vaikka vähän vanha.”
Tämä ei ole mukavin hotelli rautatieasemalta. Koska se vaatii noin 10 minuutin kävelymatkan. Rakennuksen osa on myös hieman vanha. Minusta tuntuu, että he tekivät jonkin verran tilaa huoneisiin. Se on pieni kuin muut liikehotellit. Sänky on puhdas ja aamiainen sisältyy hintaan. Ainoa valitukseni on… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa