Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut.
Kaupungissa Vancouver (West End)
Greenbrier Hotel sijaitsee keskustassa, ja Stanley Park ja Canada Place 10 minuutin ajomatkan päässä. Granville Island Public Market sijaitsee 4,2 kilometrin ja BC Place Stadium 3 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Robson Street - 0,1 km / 0,1 mi Christ Church Cathedral - 0,9 km / 0,6 mi Robson Square - 0,9 km / 0,6 mi Vancouver Art Gallery - 1 km / 0,6 mi Lost Lagoon - 1,1 km / 0,7 mi Olympic Cauldron - 1,1 km / 0,7 mi Orpheum Theater - 1,1 km / 0,7 mi Marine Building - 1,1 km / 0,7 mi Vancouver Convention Centre - 1,2 km / 0,7 mi St. Paul's Hospital - 1,2 km / 0,7 mi Sunset Beach - 1,3 km / 0,8 mi English Bay Beach - 1,3 km / 0,8 mi Canada Place - 1,5 km / 0,9 mi English Bay - 1,6 km / 1 mi Harbour Centre - 1,6 km / 1 mi Lähimmät lentokentät ovat: Vancouver, Brittiläinen Kolumbia (YVR-Vancouverin kansainvälinen lentokenttä) - 14,3 km / 8,9 mi Galiano Island, Brittiläinen Kolumbia (YMF-Montague Harbourin vesitasokenttä) - 64,9 km / 40,3 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Vancouver, Brittiläinen Kolumbia (YVR-Vancouverin kansainvälinen lentokenttä).
- Muut
- Ilmastointi
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Kuivapesu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Pysäköinti
- Maksullinen pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Tupakointi kielletty
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Faksi/kopiokone
- Hotellin pankkiautomaatti
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Myyntiautomaatit
- Pesula
- Retkien myyntipiste
- Silitysvälineet
- Tallelokero
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Automaatit
- Baari
- Kahvi / tee yleisissä tiloissa
- Esteettömyys
- Ei pääsyä pyörätuolilla
- Pistekirjoitus hississä
- Kieli
- Englanti
- Portugalin
- Venäläinen
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Vastaanottovirkailijamme ovat monikielisiä
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Hyvä
Perustuu 322 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Vancouver
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 322
E
Esther C
Montreal, Kanada
14/01/2019
“Makeat unet ja nauti Vancouverista”
Tämä hotelli on niin mukava ja hiljainen. Sviitit ovat kauniita, ja niissä on keittiö ruoanlaittoon. Erittäin viihtyisä ja mukava ympäristö ja nukkua hyvin. Siivous on ihana, hotellin vastaanotto oli minulle erittäin mukava. Niissä on pysäköinti sisätiloissa, jos tarvitset lisämaksua. Kohtuuhintais… lisää
K
karinaus
Brisbane, Australia
21/10/2019
“Miellyttävä mukava hotelli”
Hyvin sijoitettu, erittäin iso ja mukava huone. Ystävällinen oven henkilökunta. Hyviä ruokapaikkoja hotellin ympärillä. Älä usko, että käyttäisin ruokapöydällä varustettua asetusta, mutta mukavasti mukana on liesi, jos haluat kokata. Näyttää siltä, että astiat ja ruokailuvälineet 9 m pöytä on ollut… lisää
Q
Quest36179538952
19/11/2018
“Loistava”
Vanhempi hotelli ja voisi käyttää joitakin päivityksiä, mutta ystävällinen ja avulias henkilökunta. Huone on siisti ja enemmän kuin huoneistossa. Täydellinen keittiö, olohuone, kylpyhuone ja makuuhuone. Lähellä runsaasti kauppoja ja ravintoloita. Melko hiljainen yöllä. Jäin täällä taas. ??
A
AliceHeaslip
Aucklandin alue, Uusi-Seelanti
15/07/2018
“Suuri hinta ja sijainti”
Hotelli on hyvällä paikalla Robson kadun puolivälissä / yläosassa. Helppo päästä mihin tahansa. Henkilökunta on ihana ja erittäin tarkkaavainen. Hotelli on hyvin hinnoiteltu tilassa, jossa se on. Huoneet ovat suuria ja hyvin vanhentuneita, mutta ystävällinen henkilökunta koostuu siitä. Suosittelisi… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa