Kuvaus
Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys.
L'Illiade on lähistöllä
Ibis Strasbourg Sud La Vigie sijaitsee ostosalueella, ja L'Illiade sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä ja Musée Les Secrets du Chocolat 8 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Strasbourgin katedraali sijaitsee 10,3 kilometrin ja Euroopan parlamentti 13,3 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. L'Illiade - 1,7 km / 1,1 mi Musée Les Secrets du Chocolat - 2,7 km / 1,7 mi Fort Golf - 4,2 km / 2,6 mi Golf club de Strasbourg - 8,7 km / 5,4 mi Grande Mosquée de Strasbourg - 8,8 km / 5,5 mi Modernin taiteen museo - 9 km / 5,6 mi Musée Vodou - 9,1 km / 5,6 mi Pont Couverts - 9,2 km / 5,7 mi Vaubanin pato - 9,2 km / 5,7 mi École nationale d'administration - 9,2 km / 5,7 mi Théâtre de la Choucrouterie - 9,5 km / 5,9 mi PopArtiserie - 9,7 km / 6 mi Music and Dance Village - 9,7 km / 6 mi Église Saint Nicolas - 9,7 km / 6,1 mi Saint Thomas Church (kirkko) - 9,8 km / 6,1 mi Lähimmät lentokentät ovat: Strasbourg (SXB-Strasbourgin kansainvälinen lentokenttä) - 8,8 km / 5,5 mi Strasbourg (XER-Boulevard de Metzin linja-autopysäkki) - 11,5 km / 7,1 mi Karlsruhe Baden-Baden (FKB-Baden Airparkin lentoasema) - 66,4 km / 41,2 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Strasbourg (SXB-Strasbourgin kansainvälinen lentokenttä).
Majoitusliikkeen ravintolan, CUCINA NAPOLETANA, erikoisuuksiin kuuluu ranskalainen keittiö. Käytössäsi on myös baari ja ympärivuorokautinen huonepalvelu. Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin kello 6.30–10.00.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Viihde
- Animaatio
- TV-huone
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Sisäpysäköinti
- Turvallinen pysäköintialue
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Aamiainen huoneessa
- Faksi/kopiokone
- Herätyspalvelu
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Lääkäri
- Matkatavarasäilytys
- Myyntiautomaatit
- Puutarha
- Silitysrauta
- Silitysvälineet
- Solarium
- Solarium
- Tallelokero
- Terassi
- Turvallisuus
- Vaatteiden säilytyspalvelu
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Lapset
- Kehto
- TV-kanavia lapsille
- Baarit
- Baari
- Kahvila
- Sisäbaari
- Välipalabaari
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Lasten buffetti
- Ruokalista diabeetikoille (pyynnöstä)
- Syöttötuolit
- À la carte -ravintola
- Aktiviteetit
- Golfkentälle alle 3 km
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Vammaisille tarkoitetut tilat
- Kieli
- Ranskan
- Saksan
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Vastaanottovirkailijamme ovat monikielisiä
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 298 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 298
T
tjuri
Bryssel, Belgia
13/08/2021
“Practice and nice”
The hotel is good situated if you just need to stop during a night on a long trip. It is nice with renewed rooms, staff super-nice, there is a cozy room for breakfast (I just had a coffee which was delicious!), I don’t know if they also offer dinner, when I was there it was closed (covid maybe?)
L
LLaagel
Cernay, Ranska
10/12/2018
“Puhdas huone, kätevä sijainti”
Hotelli oli mukava. Huone oli pieni, mutta puhdas. Sänky oli erittäin mukava. Nukuin hyvin. Se oli pysähtyminen meille, paikka nukkua, joulupukin jälkeen läheisessä ravintolassa. Se on lähellä ravintoloita ja kauppoja, moottoritieltä ja Strasbourgin eteläpuolelta. Hotellissa on ravintola ja ilmaine… lisää
J
Judi F
Royal Wootton Bassett, Yhdistynyt kuningaskunta
21/05/2019
“Hyvä pysähtymiseen, mutta ei pitkäaikaista oleskelua”
Pysyin täällä 4 yötä ryhmäkierroksella, jossa oli 30 henkilöä. Olisi ollut OK yhden yön pysähdyksissä, mutta en usko, että se olisi todella sopiva pidempään oleskeluun. Vaikka henkilökunta oli melko ystävällinen ja avulias, he näyttivät joskus olla täysin ylikuormitettuja käsitellessään ryhmää. Luu… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa