Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: polkupyörien vuokraus, ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut.
Palais des Congres de Paris lähellä
Palais des Congres de Paris sijaitsee 2 minuutin ajomatkan päässä ja Riemukaari 5 minuutin ajomatkan päässä. Galeries Lafayette sijaitsee 4 kilometrin ja Eiffel-torni 4,1 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Palais des Congres de Paris - 0,4 km / 0,2 mi Bois de Boulogne - 0,4 km / 0,2 mi Riemukaari - 1,2 km / 0,7 mi Champs-Elysees - 1,2 km / 0,8 mi Lido - 1,6 km / 1 mi Parc Monceau - 1,9 km / 1,2 mi Avenue Montaigne - 2,2 km / 1,4 mi Palais de Chaillot - 2,3 km / 1,5 mi Pariisin nykytaiteen museo - 2,4 km / 1,5 mi Grand Palais - 2,7 km / 1,7 mi Petit Palais - 2,9 km / 1,8 mi Eiffel-torni - 3,1 km / 1,9 mi Grands Boulevards - 3,1 km / 1,9 mi Champ de Mars - 3,1 km / 2 mi Pariisin amerikkalainen kirjasto - 3,2 km / 2 mi Lähimmät lentokentät ovat: Pariisi (ORY-Orly) - 23,3 km / 14,5 mi Pariisi (CDG-Roissy-Charles de Gaulle) - 32,8 km / 20,3 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Pariisi (CDG-Roissy-Charles de Gaulle).
Hotelli tarjoaa asiakkailleen kahvila ja huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Palveluihin kuuluu baari/aulabaari, jos mielesi tekee raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin kello 7.00–10.30.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Kuivapesu
- Kuivausrumpu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Vahtimestaripalvelu
- Vastaanoton pikkolopalvelu
- Viihde
- TV-huone
- Tietokonehuone
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Kuljetus
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit sallittu
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Palvelut
- Aamiainen huoneessa
- Herätyspalvelu
- Housuprässi
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Kahvinkeitin
- Kengänkiillottaja
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Retkien myyntipiste
- Silitysrauta
- Silitysvälineet
- Tallelokero
- Turvallisuus
- Vaatteiden säilytyspalvelu
- Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Lapset
- Kehto
- TV-kanavia lapsille
- Baarit
- Baari
- Kahvi / tee yleisissä tiloissa
- Kahvila
- Ravintolat
- Aamiainen huoneessa
- Buffetaamiainen
- Esteettömyys
- Esteetön huone
- Pääsy pyörätuolilla
- Vammaisille tarkoitetut tilat
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 96 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Paris
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 96
J
JUSTIN M
Washington, DC, Columbian piirikunta
12/10/2019
“SUURI PAIKKA JA SUUREN HENKILÖSTÖ”
Huone oli mukava, puhdas ja sijainti loistava (muutaman askeleen päässä triumfeikaarista). Tällä alueella on monia hyviä ravintoloita. Henkilökunta on myös erittäin avulias. Aion ehdottomasti mennä sinne seuraavalle matkalleni Pariisiin.
9
982larisab
Moskova, Venäjä
16/07/2017
“Todella kiva paikka”
Minulla on yleensä liikematkoja Pariisiin tammikuun lopussa - helmikuun alussa, osallistun IMCAS-kongressiin Kongressien palatsissa. Olin jäädä Hyattiin, mutta kongressin aikana he nostavat hintoja 3 kertaa ja hotelli ei ole sen arvoista, koska se on inhottavaa. Päätin kokeilla Saint - Cyr - hotell… lisää
Z
zaxmo
Tukholma, Ruotsi
14/11/2019
“Mukava hotelli”
Mukava ja siisti hotelli lähellä Porte Maillotia ja Palais des congrin konferenssikeskusta. Bussipysäkki Charles de Gaullen lentokentälle on aivan nurkan takana keskustan ulkopuolella ja Champs Elys es on melko lähellä. Huone oli puhdas ja kylpyhuone oli mukava ja tilava. Ystävällinen henkilökunta.
R
runir
Lontoo, Yhdistynyt kuningaskunta
06/10/2019
“Ylihintainen ja meluisa”
Asuin tässä hotellissa osallistuessani konferenssiin lähellä olevassa Palais des Congresissa. Kaikki tällä alueella on melko kallista, mutta en odottanut nuhjuista vastaanottoa. Henkilökunta oli ystävällistä ja huone kunnostettiin. Löysin likaisen kylpymaton / pyyheluin suihkusi, joka jäi taakse, m… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa