Kuvaus
Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu kuntokeskus, sauna ja polkupyörien vuokraus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja lahjaliikkeitä/lehtimyymälöitä.
Norrlandin yliopistollinen sairaala on lähistöllä
Hotell Björken sijaitsee lähellä lentokenttää, ja Norrlandin yliopistollinen sairaala ja Uumajan yliopisto sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä. Bildmuseet sijaitsee 1,5 kilometrin ja Gammliavallen (urheilukenttä) 1,7 kilometrin päässä tästä hotellista.
Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Norrland's University Hospital - 0.3 km / 0.2 mi Umea University - 0.4 km / 0.2 mi Bildmuseet Museum of Contemporary Art and Visual Culture - 1.3 km / 0.8 mi Vasterbottens Museum - 1.5 km / 0.9 mi Gammliavallen - 1.5 km / 0.9 mi Umea City Church - 1.8 km / 1.1 mi Guitars – the Museum - 2 km / 1.2 mi Umea People's House - 2 km / 1.2 mi Norrland's Opera - 2 km / 1.2 mi Väven Cultural Centre - 2.1 km / 1.3 mi Umelagun Water Park - 3.3 km / 2.1 mi Navat - 2.2 km / 1.3 mi Umea Golf Club - 13.7 km / 8.5 mi Storsjohallen Aquarena - 15.3 km / 9.5 mi Holmsund's Tropical Greenhouse - 15.5 km / 9.7 mi The preferred airport for Hotell Björken is Umea (UME) - 4.7 km / 2.9 mi
Hotellin ravintola on hyvä paikka lounaan ja illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksuton buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin.
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Viihde
- Myymälöitä hotellissa
- Pelihuone
- TV-huone
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Maksullinen wifi yleisissä tiloissa
- Palvelut
- Huonepalvelu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Kahvi
- Kirjasto
- Kokoushuone
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Matkatavarasäilytys
- Polkupyörien vuokraus
- Puutarha
- Silitysrauta
- Tallelokero
- Terassi
- Lapset
- Audiovisuaalista aineistoa lapsille
- Lasten leikkipaikka
- Lautapelejä lapsille
- Leikkipuisto
- Uima-altaat
- Leikkikenttä
- Baarit
- Baari
- Kahvi / tee yleisissä tiloissa
- Kahvila
- Ravintolat
- Buffetaamiainen
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Sauna
- Aktiviteetit
- Polkupyörien vuokraus
- Esteettömyys
- Pistekirjoitus hississä
- Pääsy pyörätuolilla
- Vammaisille tarkoitetut tilat
- Kieli
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Vastaanottovirkailijamme ovat monikielisiä
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Hyvä
Perustuu 98 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hyvä siivouspalvelu
Näytetään 2 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 98
M
Martin E
Norrköping
06/11/2013
“Hyvä potilaille, ja henkilöille, joiden pitää olla lähellä sairaalaa/yliopistoa”
Hyvän laatuinen, jos et ole liian nirso. Komero on aika pieni. Pieni jääkaappi huoneessa. Sauna ja pieni kuntosali kuuluu hintaan. Aamupala ihan okei. Hyvä henkilöille, joiten pitää olla lähellä sairaalaa, muuten aika kaukana keskustasta.
T
TheEuclid
15/10/2017
“Hiljainen ja mukava”
Rauhallinen sijainti, hyvä ruoka. Suuri arvo rahoille. Meillä oli tilava huone, mutta sängyt eivät olleet parasta mahdollista kolmelle, mutta ok yhden yön. Hyvä ja tilava parkkipaikka, ei kuitenkaan turvattu.
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa