Kuvaus
Tämä savuton hotelli rakennettiin vuonna 2008.
Changin museo on lähistöllä
Ambassador Transit Hotel Terminal 3 sijaitsee lentokentän yhteydessä, ja Changin museo ja Changi City Point sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä. Esplanade Theatres sijaitsee 19,5 kilometrin ja Raffles City 19,6 kilometrin päässä tästä hotellista.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Changi City Point - 5,7 km / 3,5 mi Singapore Expo - 5,8 km / 3,6 mi Tanah Merahin lauttaterminaali - 7,4 km / 4,6 mi Eastpoint Mall - 7,4 km / 4,6 mi Changin museo - 7,5 km / 4,7 mi East Coast Park - 9 km / 5,6 mi Tampines Mall - 9,9 km / 6,2 mi Downtown East - 10,6 km / 6,6 mi Bedok Mall - 11,9 km / 7,4 mi Parkway Parade - 13,5 km / 8,4 mi Church of the Holy Family - 13,8 km / 8,6 mi Paya Lebar Square - 14,7 km / 9,2 mi Ilmavoimien museo - 15,5 km / 9,6 mi Waterway Point - 15,6 km / 9,7 mi Singapore Sports Hub - 16,7 km / 10,4 mi Lähimmät lentokentät ovat: Singapore (SIN-Changi) - 1 km / 0,7 mi Johor Bahru (JHB-Senain kansainvälinen lentokenttä) - 138,2 km / 85,9 mi Batam Batu Besar (BTH-Hang Nadim) - 168,6 km / 104,7 mi Ho Chi Minh City (SGN-Tan Son Nhatin kansainvälinen lentokenttä) - 2 860,3 km / 1 777,3 mi Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Ho Chi Minh City (SGN-Tan Son Nhatin kansainvälinen lentokenttä).
Maksullinen buffetaamiainen on tilattavissa.
- Muut
- Ilmastointi
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Nopea kaapeliyhteys
- Palvelut
- Herätyspalvelu
- Kahvi
- Kokoushuone
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Liikekeskus
- Puutarha
- Baarit
- Baari
- Kuntosali ja SPA
- Kuntosali
- Kylpylä
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 340 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Singapore
Näytetään 4 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 340
A
Ashley D
Adelaide, Australia
01/09/2019
“Tarvittu”
naurettavan lennon jälkeen New Yorkista Singaporeen, joka vie vain 18. 5 tuntia. Kuuden tunnin viettäminen hotellissa oli hieno tapa virkistäytyä ennen kuin aloitin yhdistävällä lennollani takaisin Adelaidelle. tämä on toinen kerta, kun olen yöpynyt tämän hotellin kanssa lentokentällä, ja se on oll… lisää
C
C0nn01sseur
Oxford, Yhdistynyt kuningaskunta
24/02/2020
“Hyvää yötä lepojen välillä lentojen välillä”
Varasimme huoneen kuudeksi tunniksi ja saimme mitä halusimme kohtuudella hyvää yötä. Huone oli puhdas ja toimiva, kaikki toimi, kerros, suihku. Sänky oli mukava, ja vaikka huoneessa ei ollut ikkunoita, se ei tuntenut klaustrofobista. Käytämme varmasti tätä hotelli uudelleen
G
Greenhills222
15/03/2020
“Välipysähdys”
Emme käytä aulatiloja kovin usein, mutta George vastaanotossa oli erittäin avulias ja ystävällinen. Ruoka ja juoma olivat kunnossa, se oli mukavaa ja hiljaista. Tuolit olivat vähän kuluneet ja wc: t vaativat uusimista.
F
FrequentFlier761221
Greater Sydney, Australia
15/03/2020
“Tarvitaan vähän enemmän vaivaa!”
Oletko juuri käynyt tässä aulassa kauttakulkuna Singaporen kautta. Vastaanottohenkilökunta oli hyvää, mutta loput oli pettymys. Suihkut olivat homeisia ja likaisia. Wc: t olivat huonompia, ilman wc-paperia pidikkeessä ja virtsaa istuimella, vaikka työntekijä oli juuri ollut siellä! En ole varma mi… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa