Kuvaus
Hyödynnä puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys.
Government House on lähistöllä
Sky Tower (monumentti) ja Eden Garden sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoitusliikkeestä. Government House sijaitsee 1 kilometrin ja Pyhän kolminaisuuden katedraali 2,3 kilometrin päässä tästä motellista.
Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Government House - 0.8 km / 0.5 mi Eden Garden - 0.9 km / 0.6 mi Mt. Eden - 1.5 km / 0.9 mi Holy Trinity Cathedral - 2.1 km / 1.3 mi Auckland War Memorial Museum - 2.1 km / 1.3 mi Alexandra Park - 2.3 km / 1.4 mi Auckland City Hospital - 2.3 km / 1.4 mi Wintergarden - 2.4 km / 1.5 mi Grafton Bridge - 2.5 km / 1.6 mi Auckland Domain - 2.6 km / 1.6 mi Greenlane Clinical Centre - 2.7 km / 1.7 mi Karangahape Road - 2.8 km / 1.7 mi ASB Showgrounds - 2.8 km / 1.8 mi Queen Street Shopping District - 2.9 km / 1.8 mi Auckland Baptist Tabernacle - 3 km / 1.8 mi The preferred airport for Alpers Lodge & Conference Centre is Auckland (AKL-Auckland Intl.) - 17.6 km / 10.9 mi
Tämä motelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen aamiainen on tilattavissa.
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Kuivapesu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- Vastaanotto
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Turvallinen pysäköintialue
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Maksullinen wifi yleisissä tiloissa
- Palvelut
- Autonvuokraus
- Faksi/kopiokone
- Grilli
- Herätyspalvelu
- Huonepalvelu
- Juhla- ja tapahtumasali
- Kahvi
- Kokoushuone
- Konferenssikeskus
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Maksullinen matkatavarasäilytys
- Matkatavarasäilytys
- Parveke
- Pesula
- Polkupyörien vuokraus
- Puutarha
- Retkien myyntipiste
- Silitysrauta
- Tallelokero
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Baarit
- Baari
- Sisäbaari
- Aktiviteetit
- Golfkenttä
- Golfkentälle alle 3 km
- Polkupyörien vuokraus
- Esteettömyys
- Ei pääsyä pyörätuolilla
- Esteetön huone
- Pistekirjoitus hississä
- Kieli
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Vastaanottovirkailijamme ovat monikielisiä
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Hyvä
Perustuu 156 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Auckland
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 156
L
LisaR180995
Aucklandin alue, Uusi-Seelanti
18/01/2020
“Sen arvoinen ja mukava”
Olet varannut huoneen asumiseen 2 yössä. Huone oli hyvällä vaikutelmalla minulle, mikä oli suurempi kuin odotin ja sänky oli todella mukava ja viihtyisä. Koko huone oli puhdas ja sopii asumiseen. Hinta oli myös todella edullinen ja arvokas.
B
bigbearbill
Big Bear Lake, Kalifornia
16/09/2019
“Mukava kahvila ja ravintola”
Pysähdy aamiaiseksi seikkailun aikana. Ystävällinen henkilökunta ja nopea palvelu. Hyvä valikoima valikossa ja erittäin maukasta. Sain minut menemään päiväksi. Helppo löytää tien varrella. Eikö yöpynyt hotellissa.
K
Kiwi_Mandy111
Greater Wellington, Uusi-Seelanti
06/12/2019
“Järkevästi hinnoiteltu”
Minulla oli huone ylimääräisessä rakennuksessa hotellille ja kun näin ensimmäisen kerran, olin kuin "Voi rakas lordi, mitä olen varannut." Kuitenkin vaikka hyvin yksinkertainen, huone oli ilmeisesti hiljattain remontoitu, joten se oli mukava ja puhdas. "Ravintola / kahvila" ei ollut mitä odotin ja … lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa