Kuvaus
Seuraavat palvelut ovat saatavissa: ilmainen langaton internetyhteys, kiertoajelu-/lippupalvelu.. Tällä majoituspaikalla ei ole Qualmark® -luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti..
Alexandra Park (puisto) sijaitsee kivenheiton päässä ja ASB Showgrounds (tapahtumakeskus) puolestaan 7 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä motelli sijaitsee 4,4 km:n päässä kohteesta Eden Park (puisto) ja 5,6 km:n päässä kohteesta Mt. Smart Stadium (stadion).. Kaupungissa Auckland (Epsom).
Motelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun (rajoitettuina aikoina).
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Itsepalvelupesula
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Monikielinen henkilökunta
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Kuljetus
- Kuljetus
- Kuljetus lentokentälle
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Faksi/kopiokone
- Huonepalvelu
- Kahvi
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Lipunmyynti
- Matkatavarasäilytys
- Mikroaaltouuni
- Pesula
- Puutarha
- Silitysrauta
- Tallelokero
- Turvallisuus
- Kuntosali ja SPA
- Kylpylä
- Sauna
- Esteettömyys
- Pääsy pyörätuolilla
- Vammaisille tarkoitetut tilat
- Kieli
- englanti
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Vastaanottovirkailijamme ovat monikielisiä
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 129 asiakaspalautteet
Hiljaisuus huoneessa
Sijainti
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen rauhallisen ja hiljaisen sijaintinsa ansiosta
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 129
N
Neats62
Papamoa, Uusi-Seelanti
29/07/2019
“Erittäin avulias ja ystävällinen”
Ihana iso huone. Kauniisti sisustettu ja moderni. Erittäin hyödyllinen hallinta ja käsitteli meluisen yksikön välittömästi. Fantastinen suihkupaine. Erinomainen sijainti ASB-näyttelyalueille ja hevosurheiluun. Mini supermarket vieressä.
A
Abhinav8891
Wellington, Uusi-Seelanti
11/02/2020
“Mukava motelli”
Moi, Olin täällä yön, mutta pidin motellista. Se oli puhdas ja hyvässä kunnossa ja hyvällä tilalla. Se on lähellä monia ravintoloita ja supermarketteja. Lähistöllä on myös muutama intialainen ravintola.
L
L_DTravellers
Whangarei, Uusi-Seelanti
08/12/2019
“Upea paikka pysyä Epsom -Hyvässä arvossa”
Yöpymisessä tämä oli loistava paikka ja todella hyvää vastinetta rahalle. Huoneet olivat siistejä ja hyvin varusteltuja, ja niissä oli mikroaaltouuni, minikeittiö jne. Se oli puhdas ja siinä oli hyvä wifi, henkilökunta oli todella ystävällistä ja avuliasta. Se on kävelymatkan päässä Cornwall Parkis… lisää
C
Carol B
Austin, Teksas
12/12/2019
“Kiva yön yli sijainti”
Olimme yhden yön Aucklandissa seuraamalla seuraamistamme. Knights Innin tarjosi matkanjärjestäjä Funjet. Sijainti oli hieno. Se ei ollut kaukana Cornwall Parkista, hieno kävelyalue kauniilla puilla ja kukkulan laella, josta pääset 360 näkymään Aucklandiin. Hotelli on pieni, noin 28 huonetta. Jokain… lisää
R
robgI5268NJ
16/05/2019
“Hyväksyttävä mutta ylihinnoiteltu majoitus 249 dollaria per yö!”
Vietimme useita yötä. Ensimmäinen huone ei ollut puhdas suihkussa kasvavalla muotilla. Toinen oli hieman parempi. Kolmas huone oli hyväksyttävä. Ilmeisesti urakoitsijoiden puhtaat huoneet ja henkilökunta eivät olleet tarkastaneet niitä myöhemmin. Myös huoltokysymykset huoneessa 2. Radio-herätyskel… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa