Kuvaus
Käytössäsi on puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys ja piknikalue.. Tällä majoituspaikalla ei ole Qualmark® -luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti..
Karakan ostoskeskus ja Bruce Pulman Park sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä motelli sijaitsee 15,2 km:n päässä kohteesta Rainbow's End (teemapuisto) ja 13,4 km:n päässä kohteesta Aucklandin kasvitieteellinen puutarha.. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin. Karakan ostoskeskus - 4,8 km / 3 mi Bruce Pulman Park - 7,3 km / 4,5 mi Aucklandin kasvitieteellinen puutarha - 13,4 km / 8,3 mi Rainbow's End (teemapuisto) - 15,2 km / 9,5 mi Due Drop Events Centre - 15,7 km / 9,8 mi Bayer Growers Stadium - 15,8 km / 9,8 mi Pukekohe's Pioneer Cottage - 15,9 km / 9,9 mi Vector Wero Whitewater Park - 15,9 km / 9,9 mi Westfield Manukau City Shopping Centre - 15,9 km / 9,9 mi Clevedon Village Farmers Market - 15,9 km / 9,9 mi Spookers - 18,9 km / 11,8 mi Papatoetoen vanha rautatieasema - 19,5 km / 12,1 mi Clevedonin eläinfarmi - 19,7 km / 12,3 mi Manukaun teknillinen korkeakoulu - 19,9 km / 12,3 mi Otara Markets (tori) - 20 km / 12,4 mi Lähin suuri lentokenttä on Auckland (AKL-Aucklandin kansainvälinen lentoasema) - 25,1 km / 15,6 mi . Kaupungissa Drury.
Continental breakfasts are available daily for a fee..
- Muut
- Ilmastointi
- Lämmitys
- Lisäpalvelut
- Hissi
- Kuivapesu
- Kuivausrumpu
- Pesula
- Pesulapalvelu
- Siivouspalvelu
- Vastaanotto
- 24 tunnin vastaanotto
- Pysäköinti
- Pysäköinti
- Pysäköinti lähialueella
- Lemmikkieläimet
- Lemmikit eivät ole sallittuja
- Tupakoitsijat
- Savunilmaisin
- Tupakointialue
- Wifi
- Ilmainen wifi
- Palvelut
- Aamiainen huoneessa
- Faksi/kopiokone
- Grilli
- Huonepalvelu
- Kaapit
- Kahvi
- Kuivausrumpu
- Lehtiä
- Mikroaaltouuni
- Pesula
- Piknik-alue
- Puutarha
- Silitysrauta
- Tallelokero
- Turvallisuus
- Yleiset kylpyhuonetilat
- Ravintolat
- Aamiainen huoneessa
- Grilli
- Jaettu keittiö
- Lähtöselvitys/Uloskirjautuminen
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Tällä majoituksella on lisätietoja, joita voit
katsoa tästä
Erittäin hyvä
Perustuu 43 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen hyvä siivouspalvelu
Näytetään 3 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 43
P
Paul J
Leicester, Yhdistynyt kuningaskunta
15/03/2019
“Hieno pari yötä”
Kävimme Uuden-Seelannin helmikuussa 2019, ajaessamme yli 3000 mailia ja pysähdyimme 15 eri paikkaan, joten meillä on hyvät mahdollisuudet vertailla majoitusta. Kaikki olivat valmiiksi varattuja, jotka jälkikäteen olivat viisasta, koska paljon paikkoja ei ollut rekisteröitynyt. Pysyimme tässä motel… lisää
G
gaysie2013
Braidwood, Australia
03/02/2020
“Ensimmäinen yö”
Varaa täällä aivan lentomme takana loistava pysähdyspaikka ennen kuin aloitamme tieretken Pohjoissaarelta. Mukava, puhdas huone runsaasti tilaa tien toisella puolella irlantilaisesta pubista, jossa meillä oli mahtava ateria.
H
hellkadot
25/02/2019
“Keskiverto”
Suuri sänky. Uusi ilmastointilaite, niin hyvin onnellinen siitä plus oli turvallinen arvoesineitäsi. Hyvin pettynyt kylpyhuoneeseen. Tarkista, että oli shampoo ja vartalonpesu ennen kuin sain suihkussa. Ainoa ongelma oli se, että se oli tyhjä ja rikki. Piti päästä pois suihkusta ja saada mukana toi… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa