- Muut
- Aire Acondicionado
- Lisäpalvelut
- Ascensor
- Vastaanotto
- Personal multiidioma
- Pysäköinti
- Cerca del hotel
- De pago en el hotel
- Parking con seguridad
- Wifi
- WiFi
- Palvelut
- Alquiler de bicicletas
- Alquiler de coches
- Balcón
- Caja fuerte
- Desayuno en la habitación
- Fax / Fotocopiadora
- Guardaequipaje
- Seguridad
- Servicio médico
- Terraza
- Ravintolat
- Sillas altas
- Aktiviteetit
- Campo de golf
- Parque acuático
- Pista de tenis
- Snorkel
- Surf
- Volley Playa
- Esteettömyys
- Acceso en silla de ruedas
- Caution :
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Modalité de paiement : #{ paymentMethods }
- Date de paiement : #{ depositTime }
- Yleisasetukset
- Henkilömäärä: #{numberOfPersons}
- Kasvi: #{floorNumber}
- Numéro d'enregistrement touristique :
- #{ registryNumber }
- Nos locations comprennent :
- Frais énergétiques
- Frais de nettoyage
- Frais de gestion et taxes
Huomioitavaa
Détails de la caution
Caution :
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Modalité de paiement :
#{ paymentMethods }
Date de paiement :
#{ depositTime }
Jotkin majoitukset saattavat vaatia vakuuden maksamista. Vakuus ei sisälly hintaan ja maksetaan majoitukseen saapuessa ja palautetaan kokonaisuudessaan poistuttaessa, jos mitään vahinkoa ei ole tapahtunut.
Lisätietoja
Avainten nouto
#{ keyCollection }
Numéro d'enregistrement touristique :
#{ registryNumber }
Kansallinen tunnistuskoodi (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Lopulliseen hintaan sisältyvät maksut
Kyllä Ei
Erittäin hyvä
Perustuu 106 asiakaspalautteet
Sijainti
Hiljaisuus huoneessa
Huoneet
Palvelu
Hinta - Laatu
Siivous
Tämä majoitus erottuu edukseen sillä se sijaitsee keskustassa Port D'alcudia
Näytetään 5 merkittävää mielipidettä Tripadvisor-mielipiteiden kokonaismäärästä, joka on 106
P
Paula310864
Port d’Alcúdia, Espanja
09/11/2019
“Vierailevat ystävät”
Ihana puhdas mukava huone ystävällinen henkilökunta. Sataman sydämessä kaikkien mukavuuksien vieressä. Upeita ravintoloita lähellä. Vain muistutus hostellista, muista tuoda oma hiustenkuivaaja / vedenkeitin. Olisimme ehdottomasti täällä taas.
P
Patrycja W
23/09/2019
“Se oli ok”
Lady vastaanotossa oli erittäin mukava. Kaikki oli ok. Ehkä vain ikkunanäkymä oli meille melko odottamaton, mutta erilainen kuin kaikki mitä vielä näimme. Ja kylpyhuoneessa oli huono haju, jota mahdotonta löytää.
G
Gabriela C
30/07/2019
“Parempi kuin odotin”
Hotelli on uusittu hiljattain ja se on aika mukava. Aamiainen on hyvä. Ilmastointi huoneissa. Huomio oli hyvä etenkin vastaanottovirkailijalta Adelalta, joka on erittäin ystävällinen, avulias ja tehokas evry yhden kerran.
M
Melikes
Amsterdam, Alankomaat
09/06/2019
“Viimeinen tähti on naisen vastaanotossa”
Vastaanotossa oleva nainen - Adela, jos ei ole väärässä - oli erittäin ystävällinen. Hän auttoi meitä paljon, ja hänellä oli aina ihana kasvot aina, kun hän näki meidät. Hotellin sijainti on erittäin hyvä, kävelymatkan päässä kaikkialta. Aamiainen oli huono (meidän tapauksessamme se ei sisältynyt. … lisää
Z
Zenziresl
Wien, Itävalta
06/10/2017
“Lovely Hostel”
Olin siellä vain yhden yön ja löysin kaiken, mukaan lukien omistajat erittäin ystävällinen ja tukeva! Huone oli puhdas ja yksinkertainen kuin odotettiin. Sain huoneen patioon, joten se oli hyvin hiljainen yöllä vaikka rakennus on Alcudian vilkkaalla kadulla. Big plus: ilmainen internet, myös huone… lisää
Näytettyjä arvosteluja ei ole vahvistettu. Viajes El Corte Inglés, S.A. ei takaa, että ne vastaavat palvelun todellisia käyttäjiä, eikä se ole vastuussa niiden sisällöstä. Enemmän tietoa